Про фірму

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АУДИТОРСЬКА ФІРМА «ІМОНА-АУДИТ» створена в липні 1995 року викладачами Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана (КНЕУ), та за 24 роки існування набула великого досвіду в аудиторській, консалтинговій та учбово-методичній діяльності, за цей час було проведено аудит більш ніж 2000 компаній, більшість з яких залишилась постійними клієнтами.

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АУДИТОРСЬКА ФІРМА «ІМОНА-АУДИТ» здійснює свою діяльність на підставі Свідоцтва Аудиторської палати України про включення до Реєстру аудиторських фірм та аудиторів №0791, чинне до 24.09.2020 року та Свідоцтва про проходження перевірки системи контролю якості, виданого Аудиторською палатою України № 0751 від 25.01.2018 року, чинне до 31.12.2023 року(Рішення Аудиторської палати України від 25.01.2018 року №354/3).

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АУДИТОРСЬКА ФІРМА «ІМОНА-АУДИТ» внесена до реєстру аудиторів та суб’єктів аудиторської діяльності, які мають право проводити обов'язковий аудит фінансової звітності, внесена до реєстру та суб’єктів аудиторської діяльності, які мають право проводити обов'язковий аудит фінансової звітності підприємств, що становлять суспільний інтерес.

Cуб’єкти аудиторської діяльності, які мають право проводити обов’язковий аудит фінансової звітності

Суб’єкти аудиторської діяльності, які мають право проводити обов’язковий аудит фінансової звітності підприємств, що становлять суспільний інтерес

Договір добровільного страхування цивільно-правової відповідальності суб’єкта аудиторської діяльності перед третіми особами №3451344 від 12.12.2018 року. ПрАТ «УАСК «АСКА». Страхова сума 10 000 000,00 грн.

За 24 роки існування ТОВ Аудиторська фірма "Імона-Аудит" набула великого досвіду в аудиторській, консалтинговій та учбово-методичній діяльності, за цей час було проведено аудит більш ніж 2000 компаній, більшість з яких залишилась постійними клієнтами.

Ми працюємо з бюджетними організаціями, комерційними підприємствами, неприбутковими організаціями, політичними партіями, з органами соціального захисту (серед яких варто відмітити Аудит фактичних показників діяльності і функціональних результатів Проекту «Вдосконалення системи соціальної допомоги», який фінансувався Світовим Банком на замовлення Міністерства соціальної політики України, який був успішно проведений в 2011 році).